top of page

У чому цінність Центру панчакарми amritalife?

Трішки теорії

центр-панчакарми-амріта-кабінет-пульс-ан

Що таке Аюрведа?

Аюрведа — це система альтернативної медицини, яка зародилась у Давній Індії. Її мета — відновлення і покращення здоров'я у тілі та розумі через встановлення багаторівневої зокрема глибинної рівноваги (зокрема, у балансі трьох дош — Вати, Піти і Кафи). Аюрведа визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Її діагностика (включно з мистецтвом пульсодіагностики) здатна визначити найменші відхилення у глибинній механіці роботи організму та допомогти, таким чином, на шляху відновлення стану досконалого здоров'я.

Її терапевтичні методи враховують дієту, поведінку, режим, емоції, думки та оточення пацієнта. Все це збільшує можливості оздоровчого підходу порівняно із традиційною медициною.

Що таке Панчакарма?

Панчакарма, будучи складовою частиною Аюрведи, являє собою традиційний курс поетапного очищення, приведення загального стану тіла і розуму до балансу та омолодження.


Завдяки цьому курсу з тіла виводяться токсини. Також, кожен крок Панчакарми з унікальною ефективністю сприяє відновленню найтоншого (а отже, найважливішого) енергетичного балансу фізіології. Даний напрямок спрямований, в першу чергу, на усунення першопричин хвороби. При цьому, він приємний і позбавлений побічних ефектів. Все це дозволяє не допустити повторного захворювання, яке може статися, якщо зосереджувати увагу на локальних симптомах і дбати лише про окремі ділянки тіла.

Що таке курс Панчакарми у Львові?

Центр Аюрведи «Амріта» — це унікальний шанс пройти панчакарму в Україні, скористатись перевагами давнього напрямку оздоровлення, широко поширеного на Сході, зокрема — в Індії.

 

Аюрведа і Львів — це поєднання є реальністю, адже наш центр розташований у передмісті міста Лева.

 

За допомогою аюрведичної діагностики ми зможемо виявити не тільки проблемні зони організму і причини їх стану, а й підібрати найбільш підхожі компоненти для їх усунення, згідно з потребами і особливостям вашого тіла.
Завдяки комплексному підходу і основоположним п
ринципам Аюрведи, курс панчакарми є універсальним і придатним для значного списку хвороб. 
До них належать діабет, бронхіт і бронхіальна астма, гастрити і коліти, хвороби судин, печінки, сечового тракту, серця, шкіри, гінекологічні захворювання, подагра, депресія та інше.

А самі процедури не тільки принесуть користь для здоров'я, але і подарують незабутнє блаженство.
Крім оздоровлення, пройшовши комплекс процедур у Amrita Life, ви отримуєте:

  • омолодження всіх систем організму;

  • усунення емоційної напруги;

  • урівноваження дош;

  • відновлений імунітет;

  • психічну рівновагу;

  • покращене травлення;

  • відновлення душевного спокою;

  • ясне мислення.

Панчакарма добре підходить також для реабілітації після травм як фізичних, так і психологічних, зняття психоемоційного напруження, підготовки тіла до навантажень (наприклад, спортсменів — до змагання).

5 кроків панчакарми

Перший крок. Внутрішньо і зовнішньо застосовуються легкозасвоювані цілющі олії, що стимулюють травлення і обмін речовин. Ретельно підібрані речовини м'яко і ефективно розчиняють на клітинному рівні накопичені жиророзчинні відходи метаболізму.

Другий крок. Тепер прийшов час упевнитися, що вони виводяться з тканин. Проведення теплових процедур у вигляді трав'яних, парових ванн і гарячих компресів посилюють метаболічну діяльність організму, розширюють найтонші кровоносні і лімфатичні судини. Тепер токсини здатні залишити клітини і перейти в кишківник.

Третій крок. На даному етапі необхідно упевнитися, що токсини, котрі відділились, стали рухливими, і зосередились в кишківнику, дійсно залишають тіло. Для цього застосовуються зручні, м'які очисні мікроклізми.

Четвертий крок. Після виведення токсинів настає час відновлення рівноваги в тілі. Це індивідуально підібрана послідовність процедур, що усуває існуючі дисбаланси а відновлюють рівновагу фундаментальних принципів фізіології.

П'ятий крок. На завершення, тіло додатково омолоджується завдяки особливим королівським процедурам. Одна з них — по-суті купання в молоці, звареному разом з цілющими травами. Дана процедура дарує унікальні якості молодості і краси, а також — найприємніші з відчуттів.

bottom of page