Лікування очей у Центрі панчакарми amritalife

секам процедура центр панчакарми

Секам — одна з найважливіших процедур в Аюрведі, використовується для лікування великої кількості недугів, пов'язаних з органами зору.

нетратарпана процедура панчакарма

Нетра тарпана — створення спеціального бар'єру із особливого тіста навколо очей, який в подальшому заповнюється лікувальним розчином на основі перетопленого вершкового масла.

Аюрведа для очей: ефективне відновлення зору

Наші очі є одним з найважливіших органів чуття: саме завдяки ним ми отримуємо найбільше інформації про навколишній світ. Чи варто зайвий раз говорити про те, як важливо турбуватися про зір? Приділяючи достатньо уваги очам, регулярно спостерігаючи їх стан, піклуючись про здоров'я душі та тіла в цілому, майже кожна людина здатна зберегти або навіть відновити гостроту зору. Особливо, з допомогою такого унікального підходу до профілактики і лікування очей, як Аюрведа.

 

Аюрведа для очей — це повний комплекс процедур, рекомендацій та вправ, призначених вилікувати більшість існуючих очних хвороб, допомогти пацієнту повернути здоров'я органів зору, позбавити його нав’язливого болю чи втоми в очах, почервоніння чи запалення очей та інших симптомів дисбалансу.


Методи, які ми застосовуємо у лікуванні очей були запозичені у всесвітньо відомої Індійської Аюрведичної клініки Шрідхаріям, з якою ми ведемо плідну співпрацю. Вони спеціалізуються на очних захворюваннях, тому, завдяки отриманим від них знанням і їхньому досвіду, ми спромоглися скласти найбільш ефективну і цілісну систему відновлення зору і боротьби з хворобами, з ним пов'язаними.


Методи лікування зору

В процесі проходження курсу лікування очей пацієнту надається повний перелік зцілювальних процедур. Даються чіткі рекомендації щодо виконання вправ, що допомагають відновити зір, повернути здоровий стан очей. Спеціалісти навчають самостійному правильному догляду за очима, дають поради для проведення профілактичних процедур в домашніх умовах, що дозволяє закріпити результат та бути здоровим за будь-яких обставин в подальшому.


Основні методи панчакарми при лікуванні очних захворювань включають такі процедури:

  1. Секам — одна з найважливіших процедур в Аюрведі, використовується для лікування великої кількості недугів, пов'язаних з органами зору. Суть її полягає у послідовному промиванні очей тонким струменем теплого екстракту з лікарських трав. Її призначають зокрема хворим на гострий та хронічний кон'юнктивіт, початкову та середню стадії катаракти, глаукому, діабетичну ретінопатію тощо.

  2. Бідалака — це накладання густої пастоподібної лікувальної суміші на закриті повіки з фіксувальною пов'язкою. Використовується у більшості випадків лікування очних захворювань.

  3. Нетра тарпана — створення спеціального бар'єру із особливого тіста навколо очей, який в подальшому заповнюється лікувальним розчином на основі перетопленого вершкового масла. Така процедура знімає напругу, прискорює процеси регенерації тканин, зменшує вплив наслідків від тяжких захворювань. Призначається на останніх етапах лікування.

  4. Анджанам — одна з завершальних процедур. Полягає у закапуванні очей спеціальними розчинами з використанням топленого масла, меду та іншого. Омолоджує і сприяє відновленню зорового апарату.

  5. Путапака — процедура, схожа на нетра тарпана. Під час неї також створюється бар'єр навколо очей на основі тіста, у нього заливається теплий екстракт з лікарських трав. Путапака прискорює обмін речовин, що сприяє швидкому перебігу оздоровлювальних процесів. Теж застосовується на останніх етапах курсу.


Завдяки цим методам, а також — вправам для очей і загальним процедурам панчакарми, Ви зможете забути про проблеми із зором, набуті та вроджені очні хвороби.

 

Запрошуючи Вас у Центр панчакарми, ми прагнемо довести ефективність індійської медицини у відновленні здоров'я навіть в найбільш складних випадках. Бажаючи почати нове життя, не обмежене проблемами як на фізичному, так і на психоемоційному рівнях, скористайтесь аюрведичними методами лікування та відчуйте себе по-справжньому здоровим.

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

телефонуйте   +38 067 785 49 25    /    +38 067 416 48 75

© 2019 amritalife