top of page

Оздоровлення очей у Центрі панчакарми amritalife

секам процедура центр панчакарми

Секам — одна з найважливіших процедур в Аюрведі, використовується для усунення великої кількості недугів, пов'язаних із органами зору.

нетратарпана процедура панчакарма

Нетра тарпана — створення спеціального бар'єру із особливого тіста навколо очей, який в подальшому заповнюється цілющим розчином на основі перетопленого вершкового масла.

Аюрведа для очей: ефективне відновлення зору

Наші очі є одним з найважливіших органів чуття: саме завдяки ним ми отримуємо найбільше інформації про навколишній світ. Чи варто зайвий раз говорити про те, як важливо турбуватися про зір? Приділяючи достатньо уваги очам, регулярно спостерігаючи їх стан, піклуючись про здоров'я душі та тіла в цілому, майже кожна людина здатна зберегти або навіть відновити гостроту зору. Особливо, з допомогою такого унікального підходу до профілактики і оздоровлення очей, як Аюрведа.

 

Аюрведа для очей — це повний комплекс процедур, рекомендацій та вправ, призначених зарадити більшості існуючих очних хвороб, допомогти пацієнту повернути здоров'я органів зору, позбавити його нав’язливого болю чи втоми в очах, почервоніння чи запалення очей та інших симптомів дисбалансу.


Методи, які ми застосовуємо для оздоровлення очей, були запозичені у всесвітньо відомої Індійської Аюрведичної клініки Шрідхаріям, з якою ми ведемо плідну співпрацю. Вони спеціалізуються на очних захворюваннях, тому, завдяки отриманим від них знанням і їхньому досвіду, ми спромоглися скласти найбільш ефективну і цілісну систему відновлення зору і боротьби з хворобами, з ним пов'язаними.


Методи оздоровлення зору

В процесі проходження курсу оздоровлення очей пацієнту надається повний перелік зцілювальних процедур. Даються чіткі рекомендації щодо виконання вправ, що допомагають відновити зір, повернути здоровий стан очей. Спеціалісти навчають самостійному правильному догляду за очима, дають поради для проведення профілактичних процедур в домашніх умовах, що дозволяє закріпити результат та бути здоровим за будь-яких обставин в подальшому.


Основні методи панчакарми при усуненні очних захворювань включають такі процедури:

  1. Секам — одна з найважливіших процедур в Аюрведі, використовується для усунення великої кількості недугів, пов'язаних з органами зору. Суть її полягає у послідовному промиванні очей тонким струменем теплого екстракту з цілющих трав. Її призначають зокрема хворим на гострий та хронічний кон'юнктивіт, початкову та середню стадії катаракти, глаукому, діабетичну ретінопатію тощо.

  2. Бідалака — це накладання густої пастоподібної цілющої суміші на закриті повіки з пов'язкою, що фіксує. Використовується у більшості випадків очних захворювань.

  3. Нетра тарпана — створення спеціального бар'єру із особливого тіста навколо очей, який в подальшому заповнюється цілющим розчином на основі перетопленого вершкового масла. Така процедура знімає напругу, прискорює процеси регенерації тканин, зменшує вплив наслідків від тяжких захворювань. Призначається на останніх етапах оздоровлення.

  4. Анджанам — одна з завершальних процедур. Полягає у закапуванні очей спеціальними розчинами з використанням топленого масла, меду та іншого. Омолоджує і сприяє відновленню зорового апарату.

  5. Путапака — процедура, схожа на нетра тарпана. Під час неї також створюється бар'єр навколо очей на основі тіста, у нього заливається теплий екстракт з цілющих трав. Путапака прискорює обмін речовин, що сприяє швидкому перебігу оздоровлювальних процесів. Теж застосовується на останніх етапах курсу.


Завдяки цим методам, а також — вправам для очей і загальним процедурам панчакарми, Ви зможете забути про проблеми із зором, набуті та вроджені очні хвороби.

 

Запрошуючи Вас у Центр панчакарми, ми прагнемо довести ефективність індійської медицини у відновленні здоров'я навіть в найбільш складних випадках. Бажаючи почати нове життя, не обмежене проблемами як на фізичному, так і на психоемоційному рівнях, скористайтесь аюрведичними методами оздоровлення та відчуйте себе по-справжньому здоровими.

bottom of page