logo-borderless_newer.png

Центр панчакарми Амріта — це українська аюрведична клініка, яка вже понад 20 років надає унікальні за своєю цінністю і комплексним підходом послуги оздоровлення та відпочинку своїм клієнтам. Наша панчакарма завжди залишає прекрасні відгуки. Наше аюрведичне лікування допомагає усувати хронічну втому, знімати стреси, лікувати хронічні хвороби, омолоджувати тіло і збільшувати красу. 

Вам сподобається!

Пан Андрій Баєв за освітою інженер-кріофізик. З 1994-го по 1997-й роки навчався у Ведичному Університеті Махаріші, де отримав кваліфікацію вчителя Трансцендентальної медитації. Навчив сотні людей протягом понад 20-ти років. Стільки ж часу вивчає Аюрведу. Професійно практикує її уже 15 років. Вже 13 років навчається цій науці давньої індійської медицини у знаного в усьому світі аюрведичного лікаря Вайді Манохара Палакуртхі. Регулярно проводячи аюрведичні консультації, вже 10 років Андрій Валентинович є директором центру панчакарми Амріта.

Пан Андрій також — лектор та тренер в області способі життя, стосунків, саморозвитку, підходу до бізнесу, Аюрведи та Трансцендентальної медитації. Запрошуємо на його канал на YouTube.

  Протягом курсу у нашій клініці Аюрведи Вам не    потрібно буде ні про що турбуватись, адже ми      забезпечимо Вас усім необхідним:

 • трансфер з вокзалу чи аеропорту;

 • проживання в окремому комфортабельному номері з усіма вигодами, в затишному дерев'яному будинку, збудованому за принципами Ведичної архітектури з екологічно-чистих матеріалів;

 • дієта індивідуально-підібрана аюрведична;

 • індивідуальний підхід, адже одночасно ми приймаємо лише чотирьох клієнтів;

 • діагностика — зокрема, за пульсом;

 • усі необхідні засоби і препарати включно з високоякісними повністю натуральними милами і шампунями фірми Harmonia.

 • знання — можливість ознайомитись із цілісним східним духовним підходом до життя (та його окремими галузями) та навчитись Трансцендентальній медитації.

 • Пульсодіагностика. Виявлення будь-якого (зокрема, найтоншого) дисбалансу здоров'я, просто відчуваючи пульс пацієнта.

 • Дієта. У нас Ви будете забезпечені найякіснішим вегетаріанським харчуванням. Для кожного учасника асортимент страв підбирається індивідуально, відповідно до типу тіла та дисбалансів.

 • Індивідуальність. Ваш особистий план оздоровлення призначається після всебічної аюрведичної діагностики згідно з вашим конституційним типом та історією вашого здоров'я. Після цього починається індивідуально-підібрана для Вас Панчакарма. Все це здійснює засновник Центру, дипломований спеціаліст, який займається Аюрведою вже 20 років і пройшов в Індії чотири курси у найавторитетнішого вчителя. Наприкінці Вашого курсу Ви отримаєте детально підібрані індивідуальні рекомендації для подальшого застосування, які допоможуть посилити та продовжити ефект курсу на тривалий час після його завершення.

 • Ритміка. Гармонійна поведінка, відповідно з законами природи, що базуються на біоритмах (добовому, сезонному та ін.)

 • Трав'яні препарати. Успіх Вашого курсу доповнюється прийняттям аюрведичних трав'яних і мінеральних препаратів (це входить у вартість курсу). Для масажу ми обираємо для кожного клієнта спеціальну комбінацію трав'яних субстанцій та інших високоякісних компонентів. Під час масажу олія проникає глибоко в шкіру, зміцнюючи і посилюючи підшкірні тканини. Трави і мінерали для виправлення дисбалансів, що призводять до хвороби. Расаяни — вдосконалені трав'яні і мінеральні препарати, складені для запобігання, усунення хвороб і продовження життя.

 • Свідомість. Розвиток більш високого стану свідомості через програму Трансцендентальної медитації Махаріші (за додаткову плату). Нейром'язова інтеграція через йога-асани — Ведичні вправи для відновлення координації свідомості, розуму і тіла в точці їх з'єднання.

Серед дуже багатьох схожих центрів, наш, з-поміж інших переваг, вигідно відрізняється особливостями будівлі та її розташування водночас неподалік від міста, і, при цьому — в рясно наповненій зеленню місцевості, що не надто постраждала від урбанізації. Вам сподобається здійснювати прогулянки в оточенні цих лісів, ставків та луків, над якими в ясні вечори незабутньо-яскраво сяють небесні світила, вдень ширяють птахи, і влітку пасуться коні та корови.

Сповнений простором, затишком і світлом, будинок нашого центру спроектований і збудований спеціально для цієї високої мети з максимальною зручністю для клієнта виключно з екологічно-чистих натуральних матеріалів, перш за все — з дерева. За будь-якої погоди протягом курсу вам, якщо ви самі не побажаєте, ніколи не доведеться покидати меж будинку. Але якщо наважитесь, на Вас очікують мирні та живописні місця для прогулянок.

Будинок збудований з врахуванням настанов давньоіндійської (Ведичної) архітектури Васту, з входом на схід та іншими особливостями, які, згідно цього вчення, приносять здоров'я, відновлення тілесних і душевних сил, духовне зростання та інші переваги. 

Будинок приводять до роботи сучасні екологічні системи, а комфорт і багатство його планування ефектно доповнюється дбайливим ставленням до кожного клієнта та забезпеченням його (її) усім необхідним.

© 2019 amritalife

 • Black Facebook Icon
 • Black YouTube Icon

телефонуйте   +38 067 785 49 25    /    +38 067 416 48 75