logo-borderless_newer.png

Чим і ким є Центр панчакарми Amritalife?

Центр панчакарми Амріта — це українська аюрведична клініка, яка надає унікальні за своєю цінністю і комплексним підходом послуги оздоровлення та відпочинку своїм клієнтам. Наша панчакарма завжди залишає прекрасні відгуки. Наше аюрведичне лікування допомагає усувати хронічну втому, знімати стреси, лікувати хронічні хвороби, омолоджувати тіло і збільшувати красу. 

Вам сподобається!

Керівник

Пан Андрій Баєв за освітою інженер-кріофізик. З 1994-го по 1997-й роки навчався у Ведичному Університеті Махаріші, де отримав кваліфікацію вчителя Трансцендентальної медитації. Навчив понад 1000 людей з 1997-го року. Стільки ж часу вивчає Аюрведу. Професійно практикує її уже 15 років. Вже 13 років навчається цій науці давньої індійської медицини у знаного в усьому світі аюрведичного лікаря Вайді Манохара Палакуртхі. Регулярно проводячи аюрведичні консультації, з 2009-го року Андрій Валентинович є директором центру панчакарми Амріта.

Пан Андрій також — лектор та тренер в області способі життя, стосунків, саморозвитку, підходу до бізнесу, Аюрведи та Трансцендентальної медитації. Запрошуємо на його канал на YouTube.

Особливості

  Протягом курсу у нашій клініці Аюрведи Вам не    потрібно буде ні про що турбуватись, адже ми      забезпечимо Вас усім необхідним:

 • трансфер з вокзалу чи аеропорту;

 • проживання в окремому комфортабельному номері з усіма вигодами, в затишному дерев'яному будинку, збудованому за принципами Ведичної архітектури з екологічно-чистих матеріалів;

 • дієта індивідуально-підібрана аюрведична;

 • індивідуальний підхід, адже одночасно ми приймаємо лише чотирьох клієнтів;

 • діагностика — зокрема, за пульсом. Пульсодіагностика дозволяє запобігти розвитку дисбалансів на дуже ранніх стадіях їх утворення;

 • усі необхідні засоби і препарати включно з високоякісними повністю натуральними засобами гігієни фірми Harmonia.

 • знання — можливість ознайомитись із цілісним східним духовним підходом до життя (та його окремими галузями) та навчитись Трансцендентальній медитації.

Переваги

 • Пульсодіагностика. Виявлення будь-якого (зокрема, найтоншого) дисбалансу здоров'я, просто відчуваючи пульс пацієнта.

 • Дієта. У нас Ви будете забезпечені найякіснішим вегетаріанським харчуванням. Для кожного учасника асортимент страв підбирається індивідуально, відповідно до типу тіла та дисбалансів. Їжа готується виключно за аюрведичними принципами та рецептами із ретельно-підібраних здорових продуктів харчування. 

 • Унікальні процедури. Під час Аюрведичного масажу досвідчені фахівці проводять марма-терапію, тобто активізують біологічно-активні точки, пов'язані з внутрішніми органами та системами, що зміцнює оздоровлюючий ефект масажу. У стандартний курс панчакарми також входять деякі так звані королівські процедури, такі як сервандгакширодгара та піццичілі. 

 • Індивідуальний цілісний підхід. Ваш особистий план оздоровлення призначається після всебічної аюрведичної діагностики згідно з вашим конституційним типом та історією вашого здоров'я. Після цього починається індивідуально-підібрана для Вас Панчакарма. Все це призначає головний лікар та засновник Центру, дипломований спеціаліст Андрій Баєв, який займається Аюрведою вже 20 років і пройшов в Індії чотири курси у найавторитетнішого вчителя. Щоранку пан Андрій особисто робить обхід всіх гостей, оглядає їх та слухає їх пульс, щоби переконатись в тому, що оздоровлення проходить правильно та стабільно і прокоментувати можливі моменти, пов'язані із самопочуття гостей. Наприкінці курсу панчакарми кожен гість отримує індивідуальні рекомендації для подальшого застосування щодо поведінки, розпорядку та дієти, які забезпечать продовження і максимізацію ефекту оздоровлення та профілактики подальших дисбалансів. За потреби гості можуть практикувати йогічні вправи разом з та під наглядом лікаря Аюрведи. В Клініці цілодобово чергують співробітники з метою максимального зокрема для дотримання вимог аюрведичного оздоровлення (прийом ліків перед сном і прийом ліків одразу після пробудження).

 • Гармонізований простір, оскільки весь персонал і більшість гостей практикують ТМ, що, згідно наукових досліджень, очищує колективну свідомість. Також, на ніч ми вимикаємо в будинку струм задля мінімізації негативних електромагнітних впливів і якнайбільшого сприяння відпочинку.

 • Максимальний комфорт. Керівники і персонал Клініки докладає зусиль для того, щоби гості відчували себе неначе вдома: домашня атмосфера, турбота, постійна увага до найменших потреб. Також, відбувається святкування днів народження та інших свят. Комфорту також сприяє будівля нашого центру, збудована по-Васту, тобто, згідно вчення Ведичної (давньоіндійської) архітектури, що забезпечує гармонію з природою. Цей просторий, світлий і теплий будинок збудовано з дерева "що дихає" та інших натуральних матеріалів. На кожного з гостей чекає індивідуальний комфортабельний номер з усіма вигодами. 

 • Трав'яні препарати. Успіх Вашого курсу доповнюється прийняттям аюрведичних трав'яних і мінеральних препаратів (це входить у вартість курсу). Для масажу ми обираємо для кожного клієнта спеціальну комбінацію трав'яних субстанцій та інших високоякісних компонентів. Під час масажу олія проникає глибоко в шкіру, зміцнюючи і посилюючи підшкірні тканини. Трави і мінерали для виправлення дисбалансів, що призводять до хвороби. Расаяни — вдосконалені трав'яні і мінеральні препарати, складені для запобігання, усунення хвороб і продовження життя.

 • Знання. Під час проходження панчакарми гості мають можливість прослухати курс основ Аюрведи, який дає базові знання та розуміння аюрведичного підходу до здоров'я, а також нескладні домашні засоби та рецепти лікування та профілактики різноманітних дисбалансів, розуміння унікальності власної психофізіологічної конституції, розуміння впливу природних ритмів та циклів та основ аюрведичної дієтології.

 • Свідомість. Розвиток більш високого стану свідомості через програму Трансцендентальної медитації Махаріші (за додаткову плату). Нейром'язова інтеграція через йога-асани — Ведичні вправи для відновлення координації свідомості, розуму і тіла в точці їх з'єднання.

 • Інші переваги. Ми різнобічно піклуємось про наших клієнтів, турбуємось про їх побут, зокрема, перемо їх одяг. Інколи, за бажанням клієнтів, ми влаштовуємо для них екскурсійні поїздки до історичного центру Львова, щоби оглянути пам'ятки архітектури та скласти своє враження про це мальовниче місто. Наші гості постійно знаходяться під кваліфікованим наглядом та в полі професійної роботи фахівців із можливістю індивідуального спілкування на різні життєві теми. Таким чином, ми встановлюємо свої індивідуальні стосунки з гостями — стосунки, що тривають роками.

Місце

Серед дуже багатьох схожих центрів, наш, з-поміж інших переваг, вигідно відрізняється особливостями будівлі та її розташування водночас неподалік від міста, і, при цьому — в рясно наповненій зеленню місцевості, що не надто постраждала від урбанізації. Вам сподобається здійснювати прогулянки в оточенні цих лісів, ставків та луків, над якими в ясні вечори незабутньо-яскраво сяють небесні світила, вдень ширяють птахи, і влітку пасуться коні та корови.

Сповнений простором, затишком і світлом, будинок нашого центру спроектований і збудований спеціально для цієї високої мети з максимальною зручністю для клієнта виключно з екологічно-чистих натуральних матеріалів, перш за все — з дерева. За будь-якої погоди протягом курсу вам, якщо ви самі не побажаєте, ніколи не доведеться покидати меж будинку. Але якщо наважитесь, на Вас очікують мирні та живописні місця для прогулянок.

Будинок збудований з врахуванням настанов давньоіндійської (Ведичної) архітектури Васту, тобто, зорієнтований за сторонами світу, з входом на схід та іншими особливостями (включно з розташуванням меблів), які, згідно цього вчення, приносять гармонію, здоров'я, відновлення тілесних і душевних сил, духовне зростання та інші переваги. 

Будинок приводять до роботи сучасні екологічні системи (теплові помпи, сонячні колектори), а комфорт і багатство його планування ефектно доповнюється дбайливим ставленням до кожного клієнта та забезпеченням його (її) усім необхідним. В якості транспорту ми користуємось електромобілями.

Сх. фасад, центр панчакарми Amrita

Перше враження

Ранок (1), центр панчакарми Amrita

Дім, що, дивлячись на Схід, усміхається першим променям Сонця

Вхід у центр панчакарми Amrita

Ласкаво просимо!

Ранок (2), центр панчакарми Amrita

Море вражень

Їдальня, центр панчакарми Amrita

Смачного! Їдальня на першому поверсі

кухня, центр панчакарми Amrita

Тут твориться смак

Хол (1), центр панчакарми Amrita

Заходимо

Хол (2), центр панчакарми Amrita

Дивимось на схід. Просторий хол-атріум на першому поверсі

Кабінет, центр панчакарми Amrita

Тут відбувається знайомство. Приймальний кабінет на першому поверсі

Сходи (1), центр панчакарми Amrita

На гору крізь світло!

Сходи (2), центр панчакарми Amrita

Світла забагато не буває!

Пн-Сх номер, центр панчакарми Amrita

Північно-східний номер

Пн-Сх номер, центр панчакарми Amrita

Північно-східний номер

Пд-Сх номер, центр панчакарми Amrita

Південно-східний номер

Пн-Зх номер, центр панчакарми Amrita

Південно-західний номер

Пн-Зх номер, центр панчакарми Amrita

Північно-західний номер

хол (3) центр панчакарми Amrita

В холі на другому поверсі є, що почитати

Хол (4), центр панчакарми Amrita

Куди не глянь, усюди світло!

Зимовий сад, центр панчакарми Amrita

Найсвітліша світлиця — "зимовий сад"

Кімната йоги, центр панчакарм Amrita

Великий простір на третьому поверсі для фізичних і духовних практик

 • Black Facebook Icon
 • Black YouTube Icon

телефонуйте   +38 067 785 49 25    /    +38 067 416 48 75

© 2019 amritalife

Сходи (2), центр панчакарми Amrita

Світла забагато не буває!